Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Wojewódzki Finał w Szachach Drużynowych

Na Finał Wojewódzki w Szachach Drużynowych o 5.40 rano wyruszyli do Kwidzyna szachiści III STO Gdańsk Wrzeszcz. W trakcie podróży opracowaliśmy najlepsze ze strategii. Na miejscu okazało się, iż będziemy rywalizować z pięcioma najlepszymi szkołami z województwa pomorskiego. Bilans końcowy to 3 remisy oraz 2 porażki. Przed ostatnią kolejką zajmowaliśmy 3 msc. Do rozegrania został ostatni mecz z ostatnią drużyną. Remis dawał nam utrzymanie 3 msc. Niestety. Przegraliśmy 3:1.Do pełni szczęścia zabrakło wygranej na 1 z 3 pozostałych szachownic. Dlaczego się nie udało? Do teraz nie potrafimy odpowiedzieć;-)Być może zabrakło doświadczenia w decydujących meczach?

 

Skład drużyny:

 

1.Marciniak Eryk VIII A

2.Szydłowski Dawid VIII A

3.Korcala Łukasz VIII A

4.Lewandowska Katarzyna VIII A

 

Bardzo dziękuję uczniom ,którzy włożyli dużo serca i czasu aby przygotować się najlepiej jak tylko potrafili. Przed turniejem mieliśmy świadomość, iż rywalizować będziemy z najlepszymi. 3 remisy bralibyśmy w ciemno. Naprawdę nie spodziewaliśmy się walki aż o 3 msc. Dlatego bardzo dziękuję zawodnikom za ogromne emocje i walkę do końca.

Paweł Czajkowski

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: