Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Sukces musicalu „Chłopcy z Placu Broni”

Jak poinformowało nas Stowarzyszenie „Ingenium” już ponad 6000 widzów obejrzało autorski musical pt. „Chłopcy z Placu Broni”, w którym gra uczeń naszej Szkoły – Michał Tarnowski (IIIG). W grudniu klasy od IV do IIIG także miały okazję zobaczyć Michała na scenie NOT. Spektakl został bardzo ciepło przyjęty przez naszych uczniów, a z informacji od osób, które zdecydowały się pójść ponownie wiemy, iż aktorzy coraz swobodniej czują się w swoich rolach. Wkrótce planowane są występy w innych miastach Polski. Życzymy Michałowi dalszych sukcesów.

 

Szymon Wiaderski

Nauczyciel j. polskiego

 

 

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: