Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Podsumowanie Mistrzostw Polski Szkół STO w Pływaniu,Ciechanów 2019

Po dwudniowych eliminacjach 28 kwietnia wzięliśmy udział w Finał A (kwalifikowało się 6 najlepszych zawodników/zawodniczek).

 

 

Łącznie wywalczyliśmy 14 Finałów A:

– 6 indywidualnie,
– 8 w sztafetach.

 

Indywidualnie w dzisiejszych Finałach A popłynęli:

– 6 msc KOSMOWSKA MAJA, 50 m st.motylkowym
– 6 msc WILK ŁUKASZ, 50 m st. grzbietowym
– 6 msc SOWA HANNA, 50 m st. dowolnym
– 6 msc FILIPOWICZ BARBARA, 50 m st. klasycznym
– 1 msc MARCINIAK KACPER, 50 m st. klasycznym
– 4 msc KOSMOWSKI DOMINIK, 50 m st. motylkowym do 3 msc zabrakła…1 sek
– 3 msc REDZIMSKI MICHAŁ, 100 m stylem zmiennym

 

 

SZTAFETY 

Poziom na tych zawodach jest naprawdę bardzo wysoki a wyniki, które uzyskują w niedzielnym Finale A są momentami kosmiczne a medale zdobywali naprawdę znakomici zawodnicy. Doskonale o tym wiedzieliśmy dlatego zaryzykowałem starty dzieci w sztafetach.Dzieciaki spisały się znakomicie!

 

W Finałach A sztafet popłynęli:

– 4 msc 4 x 50 st. zmiennym, chłopców 12-13 lat
Grzbiet:Szydłowski Dawid
Żaba: Morawczyński Ignacy
Delfin: Marciniak Eryk
Kraul: Słaby Paweł

 

– 5 msc 4 x 50 st.zmiennym, dziewcząt 14-15 lat
Grzbiet: Markiewicz Helena
Żaba: Filipowicz Barbara
Delfin: Kosmowska Maja
Kraul: Sowa Hanna

 

– 4 msc 4 x 50 st. zmiennym, chłopców 14-15 lat
Grzbiet: Hać Michał
Żaba: Szczeklik Jędrzej
Delfin: Żwirowski Krzysztof
Kraul: Redzimski Michał

 

– 2 msc 4 x 50 st.zmiennym, chłopców 16 lat
Grzbiet: Wilk Łukasz
Żaba: Marciniak Kacper
Delfin: Kosmowski Dominik
Kraul:Ogrodowski Igor

 

– 5 msc 4 x 50 st. dowolnym, chłopców 12-13 lat
1.Szydłowski Dawid
2.Słaby Paweł
3.Marciniak Eryk
4.Morawczyński Ignacy

 

-6 msc 4 x 50 st. dowolnym, dziewcząt 14-15 lat
1.Sowa Hanna
2.Kosmowska Maja
3.Filipowicz Barbara
4.Markiewicz Helena

 

-4 msc 4 x 50 st. dowolnym, chłopców 14-15 lat,
1.Hać Michał
2.Szczeklik Jędrzej
3.Żwirowski Krzysztof
4.Redzimski Michał

 

– 2 msc 4 x 50 st. dowolnym,chłopców 16
1.Marciniak Kacper
2.Kosmowski Dominik
3.Wilk Łukasz
4.Ogrodowski Igor

 

Udział w zawodach tej rangi to dla nas trudny i wymagający sprawdzian ale dzieciaki spisały się naprawdę super!Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i doping.Czuliśmy go na każdym starcie.Bardzo dziękujemy!

 

Chciałbym podziękować zawodnikom,zawodniczkom oraz rodzicom za udział i zaufanie.Dziękuję.

 

W sposób szczególny dziękuje Pani mgr Jolancie Zabrockiej Dyrektor III STO Gdańsk za wsparcie,zaufanie i zaangażowanie w tak duży projekt.Dziękuję.

 

Bardzo dziękuję Panu Dariuszowi Szymańskiemu za mega ogromną pomoc i ogarnięcie całego frontu.Bardzo,bardzo dziękuję.

 

Wasi pływacy + kadra nauczycieli

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: