Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Najlepsze szkoły w Trójmieście

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną radością informuję, że nasza szkoła jest na 2-gim miejscu wśród trójmiejskich podstawówek biorąc pod uwagę średnie wyniki z egzaminu z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego ostatnich dwóch lat (2019 i 2020) oraz na 1-szym miejscu biorąc pod uwagę wyniki egzaminu z ostatniego roku (2020).

Artykuł wraz z zestawieniem znajduje się pod linkiem:

 

https://nauka.trojmiasto.pl/Ranking-szkol-podstawowych-w-Trojmiescie-n152908.html

 

oraz

 

https://dziennikbaltycki.pl/top-20-gdanskich-podstawowek-na-podstawie-wynikow-egzaminu-osmoklasisty-2020-oto-najlepsze-szkoly-podstawowe-w-gdansku/ga/c5-15220942/zd/45833614

 

Nasi uczniowie, nie tylko uzyskują bardzo wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasistyale również zdobywają tytuły laureatów, finalistów oraz wysokie miejsca w konkursach wiedzy artystycznych i sportowych. Za swoje osiągnięcia otrzymują Stypendia Prezydenta Miasta Gdańska czy też Marszałka Województwa Pomorskiego.

 

Uczniowie naszej szkoły zostali zwycięzcami we współzawodnictwie sportowym wśród młodzieży szkolnej województwa pomorskiego:

 

http://www.wszs.pomorze.pl/aktualnosci/262-klasyfikacja-wspolzawodnictwa-sportowego-szkol-2019-2021

 

Gratuluję wszystkim nauczycielom, począwszy od edukacji przedszkolnej, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem rozwijają talenty uczniów, inspirują i motywują do podejmowania kolejnych naukowych, artystycznych i sportowych wyzwań a jednocześnie czerpią radość z nauczania.

 

Gratuluję wszystkim uczniom osiąganych sukcesów oraz życzę radości ze zdobywania nowych umiejętności i rozwijania zainteresowań.

 

Gratuluję również Rodzicom, którzy wspierają swoje dzieci są otwarci na wszelkie działania innowacyjne nauczycieli.

 

 

GRATULUJĘ całej Społeczności III STO i życzę dalszych sukcesów !!!

 

Dyrekcja Szkoły
 

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: