Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Pływaniu Drużynowym

Po zajęciu drugiego miejsca w Finale Mistrzostw Gdańska do Mistrzostw Województwa Pomorskiego awansowały drużyny dziewcząt i chłopców III STO Gdańsk Wrzeszcz.Finał Wojewódzki to już bardzo wysoki poziom sportowy, rywalizacja m.in klubów sportowych.Ostatecznie II msc. w st.klasycznym zdobył Kacper Marciniak.Drużynowo X msc. zajęły dziewczyny (do VII msc. zabrakło tylko 12 pkt). IX msc zajęli chłopacy.Podobnie jak w przypadku chłopaków do VII msc. zabrakło 12 pkt.Już przed zawodami wiedzieliśmy,że jeśli chcemy walczyć o VII msc. każdy z uczniów musi popłynąć w okolicach rekordu życiowego.Zabrakło niewiele 1-3 sek.Niestety przy tym poziomie 3 sek to Finał A (miejsca 1-6) lub Finał C np. w Finale A różnica między 1 a 6 zawodnikiem wyniosła …1 sek.Nie udało nam się poprawić rekordów życiowych ale nie poddajemy się i walczymy dalej.Przed nami jeszcze 3 zawody pływackie w tym Mistrzostwa Polski Szkół STO i Szkół Niepublicznych oraz 2 Aquathlony.

Składy drużyn:

Gimnazjum DZIEWCZYNY + ROCZNIK 2005

Czas sztafety:5 min 28 sek 81 set

Średnia na 50m / 4210

1. SĄSIADEK ALICJA 8b (SZTAFETA + 50 ST.GRZBIETOWYM)
3.NOWAK ALICJA 7b (SZTAFETA + 50 ST.GRZBIETOWYM)
4.FILIPOWICZ BARBARA 8b (SZTAFETA + 25 ST.KLASYCZNY)
5. ROKICKA MARLENA 7a (SZTAFETA + 25 ST.KLASYCZNY)
6.KOSMOWSKA MAJA 7a (SZTAFETA + 25 ST.MOTYLKOWY)
7.MAJCHER ZOFIA 8a (SZTAFETA + 25 ST.MOTYLKOWY )
8. BARTKOWSKA MAJA 3g (SZTAFETA + 25 ST.DOWOLNY)
9. BORZYSZKOWSKA ALEKSANDRA 7b

Gimnazjum CHŁOPCY + ROCZNIK 2005,2004

Czas sztafety:4 min 18 sek 81 set

Średnia na 50m / 32,10

1. ŻWIROWSKI KRZYSZTOF 8A (SZTAFETA + 50 ST.MOTYKOWYM)
2. OGRODOWSKI IGOR 8A (SZTAFETA + 50 ST. DOWOLNY)
3.WILK ŁUKASZ 3G (SZTAFETA + 50 ST.GRZBIETOWYM)
4.MARCINIAK KACPER 3G (SZTAFETA + 50 ST.KLASYCZNY)
5. SZCZEKLIK JĘDRZEJ 8A (SZTAFETA + 50 ST.KLASYCZNY)
6.KOSMOWSKI DOMINIK 3G (SZTAFETA + 50 ST.MOTYLKOWY)
7.REDZIMSKI MICHAŁ 8A (SZTAFETA + 50 ST.DOWOLNYM )
8. HAĆ MICHAŁ 8A (SZTAFETA + 50 ST.GRZBIETOWYM)
9. OLKOWSKI MIŁOSZ

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: