Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Mistrzostwa Gdańska w Szachach Drużynowych

W rozegranych w poniedziałek 30 września Mistrzostwach Gdańska w Szachach Drużynowych II msc w kat Młodzieży Szkolnej (2005-2006) zajęła drużyna III STO Gdańsk Wrzeszcz :

 

Szachownica 1: Korcala Łukasz
Szachownica 2: Szydłowski Dawid
Szachownica 3: Marciniak Eryk
Szachownica 4: Lewandowska Katarzyna (Kasia wygrała wszystkie swoje pojedynki)

 

W poprzednim roku drużyna w składzie Marciniak Kacper , Kosmowski Dominik, Wilk Łukasz, Szymczewska Matylda uzyskała bardzo dobry wynik zajmując 3 msc w Turnieju. Wszyscy byliśmy pewni, że ten wynik długo nie zostanie poprawiony. Ich następcami miała zostać nasza młodsza drużyna, której losy na przestrzeni lat różnie się układały ale …trzeba przyznać,że nigdy się nie poddawali. Przez kolejne lata grali w niemal nie zmienionym składzie aż dotarli do etapu, w którym ich wynik okazał się rekordem szkoły. 4 mecze: 3 zwycięstwa, 1 remis. Ogromne gratulacje dla Was za wytrwałość i konsekwencje.

 

W kategorii Igrzysk Dzieci wystąpiła nasza druga drużyna w składzie:

1. Horodecki Szymon
2. Litwic Tymon
3.
4. Pisańska Barbara

 

Drużyna maluchów zaczyna dopiero zaczyna swoją przygodę turniejową. Maluchy spisały się bardzo dzielnie. Walczyli bardzo, bardzo wytrwale zdobywając cenne doświadczenie jednocześnie tocząc bardzo wyrównane pojedynki. Ogromne gratulacje dla obydwu drużyn oraz wszystkich kibiców, którzy tak bardzo ich dopingowali.

 

Z poważaniem
Nauczyciele wychowania fizycznego

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: