Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Mistrzostwa Gdańska w Badmintonie Drużynowym

Z trzema tytułami Mistrza Gdańska oraz jednym tytułem v-ce Mistrza Gdańska wracają z rozegranych w dniu dzisiejszym Mistrzostw Gdańska w Badmintonie Drużynowym uczniowie i uczennice III STO Gdańsk Wrzeszcz.

Jako jedyni do Turnieju wystawiliśmy kpl 4 drużyn:

II miejsce Chłopcy (kat Igrzyska Dzieci):

 1. Litwic Tymon
 2. Kotłowski Maksymilian
 3. Kidybiński Bartosz

 

I miejsce  Dziewczyny (kat Igrzyska Dzieci):

 1. Kosecka Ada
 2. Pobłocka Martyna
 3. Mierzejewska Maja

 

I miejsce Chłopcy (kat.Igrzyska Młodzieży Szkolnej):

 1. Marciniak Eryk
 2. Janik Tymon

 

I miejsce Dziewczyny (kat.Igrzyska Młodzieży Szkolnej):

 1. Szczeklik Hanna
 2. Sondej Magdalena
 3. Sowa Hanna

 

Co ciekawe nasi uczniowie i uczennice grając całym składem wygrali niemal wszystkie pojedynki drużynowe. Tylko w jednym meczu przegraliśmy. Przegraliśmy w turnieju chłopców ID 3:2 po piekielnie trudnym pojedynku, który stał na najwyższym poziomie spośród rozgrywanych meczy. Zdobywając 3 z 4 tytułów oraz 1 v-ce mistrzostwo wyrównaliśmy najlepszy wynik w historii rozgrywek GOKF o tytuł Mistrza Gdańska.

 

Tyle puszenia się i wypinania piersi po ordery ;-)Prawda jest jednak taka, że jest to nagroda na wkład i konsekwentną pracę dzieci na zajęciach oraz poza nimi. Wypadkowa Państwa poświęconego czasu i podjętej decyzji o uczęszczaniu przez dzieci na dodatkowe zajęcia badmintona. Ogromne gratulacje.

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: