Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Kingswood – wspominamy i już tęsknimy

Wyjazd do Kingswood to już tradycja naszej szkoły. Co roku w pażdzierniku grupa uczniów STO3 wyjeżdża do Wielkiej Brytanii i spędza 7 dni na zwiedzaniu, nauce oraz różnego rodzaju akrobacjach i tym podobnych atrakcjach – ośrodek Kingswood w Grosvenor Hall (Ashford), w którym gościmy, oprócz zajęć z języka angielskiego oferuje też zajęcia na świeżym powietrzu, których nie powstydziłby się żaden profesjonalny park linowy. W tym roku ekipa STO3 znów mogła z nich skorzystać. Były wspinaczki, huśtawka, która powodowała mocny skok adrenaliny (3G Swing), tyrolka, a także zajęcia na orientację (Nightline, Obstacle Challenge). Dodatkowo odwiedziliśmy Londyn, Canterbury i pobliskie Ashford.

Wszystkie te atrakcje dostępne są naszym uczniom dzięki firmie Project Travel, która organizuje coroczne wyjazdy w ramach programu Re-Integracja.

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: