Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

1606.2020

UROCZYSTE WRĘCZANIE ŚWIADECTW

  W związku z sygnalizowanym przez Państwo niepokojem w temacie organizacji rozdania świadectw w piątek 26 czerwca nastąpiła zmiana.   Krótką uroczystość (ok. 30`) wręczenia świadectw przewidziano na boisku szkolnym. Wejście na boisko jest możliwe tylko w obuwiu na płaskiej podeszwie. Prosimy o przybycie na wyznaczoną godzinę, ale nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem uroczystości. (więcej…)

>

1606.2020

Wyniki V Wojewódzkiego Konkursu Oratorskiego STAND UP&TALK

Na podstawie decyzji Jury (Katarzyna Rukat, Arkadiusz Naruk, Adrian Kabat, Martin Blaszk) V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU ORATORSKIEGO STAND UP&TALK informujemy o wynikach FINAŁU - w osobnym załączniku znajdują się imiona i nazwiska uczestników wraz z numerem zajętego miejsca.   Uczniom i ich opiekunom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, wszystkim serdecznie gratulujemy podjętego wysiłku i odwagi w wyrażaniu swoich opinii.   Mamy nadzieję, że niektórym uczestnikom mówimy do zobaczenia, a tym, którzy kończą szkołę podstawową...

>

0706.2020

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Marka Grąziewicza, wieloletniego dyrektora zaprzyjaźnionej z nami II Społecznej Szkoły Podstawowej STO z Gdańska.   Składamy wyrazy współczucia rodzinie i całej społeczności szkolnej.

>

1305.2020

III STO w ogrodecku

Dziewczynki z zespołu wokalnego nie straciły zapału do śpiewania nawet podczas kwarantanny i przymusowego zamknięcia w domach. Idąc za pomysłem pani Joanny Furmańskiej nagrały piosenkę aby umilić Państwu czas i wywołać uśmiech. (więcej…)

>

0505.2020

V Wojewódzki Konkurs Oratorski w Języku Angielskim

Szanowni Uczestnicy, Nauczyciele i Rodzice uczniów biorących udział w V Wojewódzkim Konkursie Oratorskim w Języku Angielskim, W związku z epidemią koronawirusa zmianie ulega regulamin i organizacja III etapu konkursu oraz formy i miejsca wręczenia nagród laureatom. Finał V Wojewódzkiego Konkursu Oratorskiego w Języku Angielskim zostanie przeprowadzony na podstawie przesłanych przez uczestników filmów wideo nagranych w domach (podobnie do etapu I).   Temat finału: What skills might be taught at school...

>

2404.2020

W dniu 24 kwietnia Minister Edukacji Narodowej poinformował, że do dnia 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym – nauka w dalszym ciągu odbywać się będzie na odległość.     Egzamin ósmoklasisty zostanie przeprowadzony w dniach 16, 17 i 18 czerwca. Termin dodatkowy odbędzie się od 7 do 9 lipca. Wyniki egzaminu ósmoklasisty uczniowie poznają do 31 lipca i wtedy zostaną też wydane zaświadczenia o wynikach.

>

2004.2020

Aby przekazać 1%  naszej szkole należy wpisać we właściwym miejscu zeznania podatkowego nr KRS oraz nazwę podmiotu:   Społeczne Towarzystwo Oświatowego Nr KRS 0000012189 a w rubryce „Cel szczegółowy” wpisz: III STO Gdańsk   W ten sposób przeznaczony 1% podatku zostanie przekazany naszej szkole. Z góry bardzo dziękujemy !

>

0704.2020

Drodzy Rodzice, Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W tych dniach szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów. (więcej…)

>

3003.2020

Praca szkoły w terminie do 10 kwietnia 2020 roku

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. zajęcia we wszystkich szkołach zostały zawieszone do 10 kwietnia. W tym czasie szkoła cały czas prowadzić będzie zdalne nauczanie. Nauczyciele będą dostępni w sieci w godzinach swojej pracy – kontakt przez mail służbowy bądź dziennik elektroniczny Librus. Nauczyciele będą przekazywać materiały do pracy własnej i sprawdzać, jakie uczniowie poczynili postępy. Dodatkowo uruchomione zostają lekcje online oraz konsultacje online, o których uczniowie...

>
X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: