Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne

nasza misja

Praca szkoły w terminie do 10 kwietnia 2020 roku

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r. zajęcia we wszystkich szkołach zostały zawieszone do 10 kwietnia. W tym czasie szkoła cały czas prowadzić będzie zdalne nauczanie. Nauczyciele będą dostępni w sieci w godzinach swojej pracy – kontakt przez mail służbowy bądź dziennik elektroniczny Librus. Nauczyciele będą przekazywać materiały do pracy własnej i sprawdzać, jakie uczniowie poczynili postępy. Dodatkowo uruchomione zostają lekcje online oraz konsultacje online, o których uczniowie będą na bieżąco informowani. W razie jakichkolwiek problemów proszę o zgłaszanie wychowawcom klas.

 

W sytuacjach obniżenia nastoju oraz w innych trudnych sytuacjach emocjonalnych proszę kontaktować się z dyżurującym codziennie psychologiem szkolnym panią Justyną Zdrojewską. Kontakt mailowy jzdrojewska@sto3.gda.pl lub w czasie dyżuru telefonicznego, codziennie w godz. 8:00-8:30 i 17:00-17:30 pod nr +48 606 721 040.

W tym czasie sekretariat szkoły pracuje tylko zdalnie.

W celu skontaktowania się z sekretariatem szkoły proszę wiadomość wysłać na maila: sto3gdansk@sto3.gda.pl bądź telefonicznie (TYLKO w sprawach pilnych)
pod nr +48 691 259 898.

 

Wszelkie komunikaty będziemy przekazywać na bieżąco przez wychowawców klas oraz Radę Rodziców.

 

X

Jeżeli chcesz otrzymać od III Podstawowo-Gimnazjalnego Zespołu Szkół Społecznych „STO” z siedzibą w Gdańsku, ul. Waryńskiego 36, 80-433 Gdańsk ofertę handlową prosimy o łączne wyrażenie zgód jak niżej: